Bezprzewodowy czujnik temperatury i wilgotności - współpracuje z kamerą IC-5170SC

WS-2003P

  • Czujnik współpracuje z kamerą Wi-Fi IC-5170SC.
  • Przekazuje informacje o temperaturze i wilgotności bezprzewodowo.
  • Automatycznie alarmuje jeżeli poziomy wilgotności i temperatury wyjdą poza ustalone zakresy.
  • Łatwy w parowaniu z kamerą IC-5170SC oraz w montażu w miejscu które chcesz zdalnie monitorować.
  • Dioda status parowania z kamerą, dioda niskiego naładowania akumulatora. Wiadomości Push o niskim stanie baterii.

Aplikacja EdiLife

   


Sprawia, że Twój dom jest bardziej komfortowy

Dwukanałowy czujnik temperatury i wilgotności WS-2003P zapewnia Ci świadomość zmian mikroklimatu w Twoim otoczeniu. Ludzie często otrzymują codzienne raporty pogodowe, aby wybrać ubrania na ciepłą lub zimną pogodę, ale nie wiedzą wiele o warunkach wewnątrz pomieszczeń.

Większa świadomość temperatur i wilgotności wewnątrz domu może być znacznie poprawia komfort w domu i chroni rodzinę od dyskomfortu lub problemów zdrowotnych spowodowanych suchym powietrzem lub wilgocią. Czujnik wewnętrzny jest doskonałym narzędziem do monitorowania i zarządzania temperaturą i wilgotnością wewnątrz domu.

Czujnik może być również łatwo zamontowany w dowolnym miejscu, w którym temperatura i wilgotność są ważne, aby zapobiec uszkodzeniu przedmiotów w pomieszczeniu. Możesz chronić rośliny, skórę, zabawki i sprzęt komputerowy, komunikację lub elektronikę użytkową przed zbyt wysoką temperaturą, zimnem lub wilgocią, dzięki możliwości zdalnego monitorowania i ostrzegania czujnika.

 


 

 

Obsługa Wi-Fi & 2.4GHz RF

Czujniki Edimax są kompatybilne z domowym Wi-Fi. Działąją w technologii 2.4GHz RF która zapewnia stabilna transmisję danych.

Alarmy informujące o słabej baterii

Czyjniki Edimax są zasilane przez baterie AAA, które sa łatwe do wymiany. Energooszczędna konstrukcja przedłuża działanie baterii podczas ciągłego używania. Kiedy poziom naładowania baterii jest niski, zostaniesz poinformowany wiadomością w aplikacji EdiLife na smartfonie że należy je wymienić.

 


 

   

Ochrona zdrowia
 
Komort
 
Spokój ducha

Dobrze poinformowany = bezpieczny
 
Żegnajcie złe warunki w domu
 
Natychmiastowe alerty dzięki EdiLife

Ocieranie łzawiących oczu, kichanie, kaszel lub uczucie swędzenia w domu? Jest to prawdopodobnie spowodowane zmianami mikroklimatu w Twoim domu. WS-2003P uświadamia Ci niewidoczne zmiany temperatury i wilgotności dzięki natychmiastowym ostrzeżeniom, które uniemożliwiają rodzinie uniknięcie dyskomfortu lub problemów zdrowotnych spowodowanych problemami z suchym powietrzem lub wilgocią.
 
Ponieważ zanieczyszczenie powietrza na zewnątrz pogarsza się w naszej epoce, ważne jest, aby dom był miejscem dobrego zdrowia. Naprawdę potrzebujesz wysokiej jakości czujnika otoczenia w celu monitorowania warunków wewnątrz pomieszczeń, który sprawi, że będzie to szczęśliwy dom dla rodziny.
 
Twój dom jest pełen niezastąpionych rzeczy, które mają dla ciebie wiele znaczenia. Aplikacja EdiLife sprawia, że jest użycie WS-2003P do monitorowania warunków wewnątrz pomieszczeń jest super łatwe. Rzeczy takie jak rośliny, skórzane meble, zabawki i komputery, komunikacja lub elektronika użytkowa mogą cierpieć z powodu nadmiernego ciepła, zimna lub wilgotności, jeśli nie kontrolujesz środowiska.

 


 

Podłącz do IC-5170SC żeby uzyskać pełny zakres możliwości domowego monitoringu.

Czujnik WS-2003P współpracując z kamerą IC-5170SC jako bramą oferuje znacznie więcej możliwości niż sama kamera Wi-Fi. Kamera IC-5170SC to kamera typu "rybie oko", które może objąć polem widzenia drzwi wejściowe jak i garażowe, albo cały pokój bez martwych punktów w monitoringu. W porównaniu z innymi kamerami dostępnymi na rynku, kamera IC-5170SC nie tylko zmniejsza koszty urządzenia, ilość zużytej przestrzeni i pasma - ale zapewnia wygodę pracy z wieloma czujnikami środowiskowymi, aby jednocześnie obserwować i zabezpieczyć swoją własność. Jest efektywna niezależnie od tego, czy mieszkasz w małym mieszkaniu czy w posiadłości.

 

180° Widok Panoramiczny dzięki IC-5170SC

IC-5170SC oferuje panoramiczny widok na 180 stopni, zapewniający doskonałe pole widzenia w całym pomieszczeniu. Można także być skierowana w jeden punkt i skupiać się na szczegółach wysokiej jakości wideo. Móc wyraźnie widzieć ukochanych - dzieci, zwierzęta, lub starszych - w każdym momencie, zapewnia wielki spokój ducha.

Współpraca z 24 sensorami

Niedroga automatyka domowa to nie sen. Możesz podłączyć do 24 czujników za pomocą IC-5170SC, maks. 8 sztuk każdego typu czujnika i zamontować czujniki wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Brak kosztów instalacji. Bez opłat miesięcznych. Nie wymaga subskrypcji.

 

 


 

Darmowa aplikacja EdiLife

Współpraca z darmową aplikacją EdiLife umożliwia podgląd na żywo, powiadomienia w czasie rzeczywistym lub zdarzenia wywoływane z czujników środowiskowych. Jak również wiele innych możliwości EdiLfe jak notyfikacje Push, Logi video, i inne.

 

Edimax Cloud

Dzięki usłudze Edimax Cloud, wszędzie tam gdzie jest dostęp do Internetu będzie mógł połączyć się IC-5170SC za pomocą smartfonu.

 

Zróżnicowane opcje zapisu

Nagrania rozpoczęte po sygnale z sensorów mogą być zapisywane bezpośrednio na: kartę microSD, SDHC, NAS, Google Drive or Dropbox* - wiele opcji zapisu lokalnie lub w chmurze. Zapisuj wydarzenia bezpośrednio w NAS lub w chmurze zamiast na dysku lokalnym.

 


 

Łatwa instalacja

Sparuj czujnik z kamerą IC-5170SC zgodnie z rysunkiem poniżej, i zamontuj w miejscach, które chcesz monitorować. Nie wymagane narzędzia.WS-2003P  Bezprzewodowy czujnik Temperatury i Wilgotności  -  element opcjonalny dla kamery IC-5170SC

Wymiary 66 x 33.6 x 25 mm

Łączność

Czujnik łączy się z kamerą IC-5170SC poprzez istniejącą sieć Wi-Fi.
Częstotliwość pracy 2.4GHz

Zasilanie

Baterie AAA (3 baterie w zestawie)
Zasięg działania Do 40 metrów (w pomieszczeniach)
Zakres wskazań temperatur 0 - 50°C
Zakres wskazań wilgtności 20% - 90% RH

Zarządzanie

EdiLife: darmowa aplikacja dla smartfonów, dstępna na iPhone, iPad & Android
Cechy • Łączy się za pośrednictwem istniejącej sieci Wi-Fi z kamerą 5170SC.
  • Przekazuje informacje o temperaturze i wilgotności bezprzewodowo.
  • Łatwy w parowaniu z kamerą IC-5170SC oraz w montażu w miejscu które chcesz zdalnie monitorować.
  • Zasilanie bateryjne, brak okablowania.
  • Dioda sygnalizująca status parowania i wskaźnik niskiego poziomu baterii. Powiadomeinie Push, gdy bateria czujnika jest na niskim poziomie.
  • Do 24 czujników można używać z bezprzewodowym kluczem IC-5170SC. Każdy czujnik typu maks. 8 sztuk.
Warunki pracy 0–40°C
 POWIĄZANE PRODUKTY


 

  

*Osiągana wydajność, prędkość, pokrycie sieci zależą od czynników zewnętrznych i mogą ulegać zmianie.
*Rzeczywista rozdzielczość i liczba klatek kamer sieciowych zależy od szybkości połączenia.
*Specyfikacje i konstrukcja produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.