Bezprzewodowy czujnik ruchu/podczerwieni - współpracuje z kamerą IC-5170SC

WS-2002P

  • Czujnik współpracuje z kamerą Wi-Fi IC-5170SC.
  • Automatycznie alarmuje kiedy ruch jest wykryty.
  • Łatwy w parowaniu z kamerą IC-5170SC oraz w montażu w miejscu które chcesz zdalnie monitorować.
  • Zasilanie bateryjne, brak okablowania.
  • Dioda status parowania z kamerą, dioda niskiego naładowania akumulatora. Wiadomości Push o niskim stanie baterii.

Aplikacja EdiLife

   


Dokładne automatyczne wykrywanie ruchu

Czujnik pasywnej podczerwieni (PIR) WS-2002P to inteligentny czujnik ruchu, który dokładnie wykrywa ruch przez promieniowanie podczerwone spowodowane zmianami temperatury - takimi jak osoba lub zwierzę przechodząca przed czujnikiem. Dzięki zasięgowi wykrywania 3m w czujniku możesz chronić dom i otoczenie oraz otrzymywać powiadomienia o wykryciu ruchu jak również nagrania wideo, aby dokładnie zobaczyc co wykrył czujnik. Dokładność PIR pozwala uniknąć fałszywych alarmów, takich jak cienie, światła uliczne lub gałęzie kołyszące się na wietrze.

 


 

 

Obsługa Wi-Fi & 2.4GHz RF

Czujniki Edimax są kompatybilne z domowym Wi-Fi. Działąją w technologii 2.4GHz RF która zapewnia stabilna transmisję danych.

Alarmy informujące o słabej baterii

Czyjniki Edimax są zasilane przez baterie AAA, które sa łatwe do wymiany. Energooszczędna konstrukcja przedłuża działanie baterii podczas ciągłego używania. Kiedy poziom naładowania baterii jest niski, zostaniesz poinformowany wiadomością w aplikacji EdiLife na smartfonie że należy je wymienić.

 


 

   

Spokój ducha
 
Bardziej dokładny
 
Opiekun strefy bezpieczeństwa

Dla bezpieczeństwa i ochrony domu
 
Bądź spokojny i nie stresuj się fałszywymi alarmami
 
Miej oko na rodzinę

Czasami chces upewnić się że wszystk i wszyscy są spokojni i bezpieczni. Dzięki precyzyjnemu i niezawodnemu wykrywaniu ruchu sensora PIR w czujniku WS-2002P i nagraniom w czasie rzeczywistym z kamery IC-5170SC, możesz być pewien że wszystko jest zabezpieczone.
 
Tradycyjne czujniki ruchu nie wykrywają różnicy w naturze poruszającego się obiektu, czujniki PIR tak. Wykrywający zmiany w promieniowaniu podczerwonym czujnik nie zaalarmuje cię bezsensownie w przypadku ruchu cieni czy zmianie oświetlenia.
 
Bezpieczeństwo małych dzieci zawsze jest wyzwaniem. Użyj czujnika PIR by wykryć czy nie idą gdzieś gdzie nie chcesz i zatrzymaj je w bezpiecznej strefie. W ten sam sposób możesz wykorzystać czujnik w przypadku starszych krewnych lub zwierząt.

 


 

Podłącz do IC-5170SC żeby uzyskać pełny zakres możliwości domowego monitoringu.

Czujnik WS-2002P współpracując z kamerą IC-5170SC jako bramą oferuje znacznie więcej możliwości niż sama kamera Wi-Fi. Kamera IC-5170SC to kamera typu "rybie oko", które może objąć polem widzenia drzwi wejściowe jak i garażowe, albo cały pokój bez martwych punktów w monitoringu. W porównaniu z innymi kamerami dostępnymi na rynku, kamera IC-5170SC nie tylko zmniejsza koszty urządzenia, ilość zużytej przestrzeni i pasma - ale zapewnia wygodę pracy z wieloma czujnikami środowiskowymi, aby jednocześnie obserwować i zabezpieczyć swoją własność. Jest efektywna niezależnie od tego, czy mieszkasz w małym mieszkaniu czy w posiadłości.

 

180° Widok Panoramiczny dzięki IC-5170SC

IC-5170SC oferuje panoramiczny widok na 180 stopni, zapewniający doskonałe pole widzenia w całym pomieszczeniu. Można także być skierowana w jeden punkt i skupiać się na szczegółach wysokiej jakości wideo. Móc wyraźnie widzieć ukochanych - dzieci, zwierzęta, lub starszych - w każdym momencie, zapewnia wielki spokój ducha.

Współpraca z 24 sensorami

Niedroga automatyka domowa to nie sen. Możesz podłączyć do 24 czujników za pomocą IC-5170SC, maks. 8 sztuk każdego typu czujnika i zamontować czujniki wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Brak kosztów instalacji. Bez opłat miesięcznych. Nie wymaga subskrypcji.

 

 


 

Darmowa aplikacja EdiLife

Współpraca z darmową aplikacją EdiLife umożliwia podgląd na żywo, powiadomienia w czasie rzeczywistym lub zdarzenia wywoływane z czujników środowiskowych. Jak również wiele innych możliwości EdiLfe jak notyfikacje Push, Logi video, i inne.

 

Edimax Cloud

Dzięki usłudze Edimax Cloud, wszędzie tam gdzie jest dostęp do Internetu będzie mógł połączyć się IC-5170SC za pomocą smartfonu.

 

Zróżnicowane opcje zapisu

Nagrania rozpoczęte po sygnale z sensorów mogą być zapisywane bezpośrednio na: kartę microSD, SDHC, NAS, Google Drive or Dropbox* - wiele opcji zapisu lokalnie lub w chmurze. Zapisuj wydarzenia bezpośrednio w NAS lub w chmurze zamiast na dysku lokalnym.

 


 

Łatwa instalacja

Sparuj czujnik z kamerą IC-5170SC zgodnie z rysunkiem poniżej, i zamontuj w miejscach, które chcesz monitorować. Nie wymagane narzędzia.WS-2002P  Bezprzewodowy czujnik ruchu/podczerwieni -  element opcjonalny dla kamery IC-5170SC

Wymiary 66 x 33.6 x 25 mm

Łączność

Czujnik łączy się z kamerą IC-5170SC poprzez istniejącą sieć Wi-Fi.
Częstotliwość pracy 2.4GHz

Zasilanie

Baterie AAA (3 baterie w zestawie)
Zasięg działania Do 40 metrów (w pomieszczeniach)
Kąt działania 110°
Zasięg wykrywania 3 metry

Zarządzanie

EdiLife: darmowa aplikacja dla smartfonów, dstępna na iPhone, iPad & Android
Cechy • Łączy się za pośrednictwem istniejącej sieci Wi-Fi z kamerą 5170SC.
  • Automatycznie alarmuje kiedy ruch jest wykryty.
  • Łatwe parowanie z IC-5170SC i montarz do miejsc, które chcesz zdalnie monitorować.
  • Zasilanie bateryjne, brak okablowania.
  • Dioda sygnalizująca status parowania i wskaźnik niskiego poziomu baterii. Powiadomeinie Push, gdy bateria czujnika jest na niskim poziomie.
  • Do 24 czujników można używać z bezprzewodowym kluczem IC-5170SC. Każdy czujnik typu maks. 8 sztuk.
Warunki pracy 0–40°C
 

 POWIĄZANE PRODUKTY
    


 

*Osiągana wydajność, prędkość, pokrycie sieci zależą od czynników zewnętrznych i mogą ulegać zmianie.
*Rzeczywista rozdzielczość i liczba klatek kamer sieciowych zależy od szybkości połączenia.
*Specyfikacje i konstrukcja produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.