Bezprzewodowy czujnik otwarcia drzwi/okien - współpracuje z kamerą IC-5170SC

WS-2001P

  • Czujnik współpracuje z kamerą Wi-Fi IC-5170SC.
  • Czunik łączy się drogą radiową (2,4 G RF) z kamerą by wysłać sygnał alarmowy przez jej sieć bezprzewodową jeżeli tylko styki czujnika na drzwiach/oknach się rozdzielą.
  • Cienka konstrukcja. Idealny do drzwi, okien, sejfów lub ważnych szuflad.
  • Sparuj czujnik z kamerą  IC-5170SC i zamontuj w miejscu które chcesz zdalnie minitorować.
  • Dioda status parowania z kamerą, dioda niskiego naładowania akumulatora. Wiadomości Push o niskim stanie baterii.

Aplikacja EdiLife

   


Natychmiastowy alarm gdy drzwi i okna są otwierane/zamykane

Czujnik WS-2001P to jeden z gamy czujników otwarcia drzwi/okien w ofercie Edimax. Czynik wykorzytuje sieć radiową 2.4GHz RF by łączyć się z istniejącą siecią Wi-Fi, cienka konstrukcja idealnie pasuje do wąskich drzwi wejściowych i okien.

Czujnik informuje czy drzwi i okna są zamknięte, a zatem że zwierzęta nie uciekną a kosztowności będą bezpieczne, możesz też użyć czujnika na innych sprzętach jak drzwi od szafy lub szudlada. WS-2001P współpracuje z kamerą IC-5170SC. Dzięki temu system monitorujący oparty o kamerę i czujniki poinformuje i zarejestruje kiedy twoi domownicy wrócą lub wyjdą z domu. Nie musisz martwić się o pozostawienie tylnych drzwi niezamkniętych na klucz, lub niezablokowanych okien w nocy, natychmiast dostaniesz ostrzeżenie, gdy drzwi lub okna zostaną otwarte.

 


 

 

Obsługa Wi-Fi & 2.4GHz RF

Czujniki Edimax są kompatybilne z domowym Wi-Fi. Działąją w technologii 2.4GHz RF która zapewnia stabilna transmisję danych.

Alarmy informujące o słabej baterii

Czyjniki Edimax są zasilane przez baterie AAA, które sa łatwe do wymiany. Energooszczędna konstrukcja przedłuża działanie baterii podczas ciągłego używania. Kiedy poziom naładowania baterii jest niski, zostaniesz poinformowany wiadomością w aplikacji EdiLife na smartfonie że należy je wymienić.

 


 

   

Wygoda
 
Opieka nad ukochanymi
 
Spokój ducha

Zostań w przytulnym łóżku w zimny wieczór
 
Nie martw się, gdy pracujesz do późna
 
Wiesz, co dzieje się w domu, gdziekolwiek jesteś

Nie musisz wstawać by sprawdzić czy okna i drzwi są zamknięte przed zaśnięciem. Upewnij się że wszystko jest zabezpieczone ze swojego ciepłego łózka.
 
Masz intensywny dzień w pracy? Czy nie możesz wyjść z biura na czas? Sprawdź co się dzieje w domu ze smartfona i dowiedz się, kiedy dzieci wróciły do domu ze szkoły i czy wszystko w domu jest w porządku.
 
Zawsze niezależnie gdzie jesteś dostaniesz na smarfon informację z obrazem z kamery w czasie rzeczywistym. Będziesz więc wiedzieć cz to po prostu twoje dzieci się bawią czy to nieproszony gość u drzwi.

 


 

Podłącz do IC-5170SC żeby uzyskać pełny zakres możliwości domowego monitoringu.

Czujnik WS-2003P współpracując z kamerą IC-5170SC jako bramą oferuje znacznie więcej możliwości niż sama kamera Wi-Fi. Kamera IC-5170SC to kamera typu "rybie oko", które może objąć polem widzenia drzwi wejściowe jak i garażowe, albo cały pokój bez martwych punktów w monitoringu. W porównaniu z innymi kamerami dostępnymi na rynku, kamera IC-5170SC nie tylko zmniejsza koszty urządzenia, ilość zużytej przestrzeni i pasma - ale zapewnia wygodę pracy z wieloma czujnikami środowiskowymi, aby jednocześnie obserwować i zabezpieczyć swoją własność. Jest efektywna niezależnie od tego, czy mieszkasz w małym mieszkaniu czy w posiadłości.

 

180° Widok Panoramiczny dzięki IC-5170SC

IC-5170SC oferuje panoramiczny widok na 180 stopni, zapewniający doskonałe pole widzenia w całym pomieszczeniu. Można także być skierowana w jeden punkt i skupiać się na szczegółach wysokiej jakości wideo. Móc wyraźnie widzieć ukochanych - dzieci, zwierzęta, lub starszych - w każdym momencie, zapewnia wielki spokój ducha.

Współpraca z 24 sensorami

Niedroga automatyka domowa to nie sen. Możesz podłączyć do 24 czujników za pomocą IC-5170SC, maks. 8 sztuk każdego typu czujnika i zamontować czujniki wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Brak kosztów instalacji. Bez opłat miesięcznych. Nie wymaga subskrypcji.

 

 


 

Darmowa aplikacja EdiLife

Współpraca z darmową aplikacją EdiLife umożliwia podgląd na żywo, powiadomienia w czasie rzeczywistym lub zdarzenia wywoływane z czujników środowiskowych. Jak również wiele innych możliwości EdiLfe jak notyfikacje Push, Logi video, i inne.

 

Edimax Cloud

Dzięki usłudze Edimax Cloud, wszędzie tam gdzie jest dostęp do Internetu będzie mógł połączyć się IC-5170SC za pomocą smartfonu.

 

Zróżnicowane opcje zapisu

Nagrania rozpoczęte po sygnale z sensorów mogą być zapisywane bezpośrednio na: kartę microSD, SDHC, NAS, Google Drive or Dropbox* - wiele opcji zapisu lokalnie lub w chmurze. Zapisuj wydarzenia bezpośrednio w NAS lub w chmurze zamiast na dysku lokalnym.

 


 

Łatwa instalacja

Sparuj czujnik z kamerą IC-5170SC zgodnie z rysunkiem poniżej, i zamontuj w miejscach, które chcesz monitorować. Nie wymagane narzędzia.WS-2001P  Czujnik otwarcia drzwi i okien, element opcjonalny dla kamery IC-5170SC.

Wymiary 66 x 33.6 x 25 mm

Łączność

Czujnik łączy się z kamerą IC-5170SC poprzez istniejącą sieć Wi-Fi.
Częstotliwość pracy 2.4GHz

Zasilanie

Baterie AAA (2 baterie w zestawie)
Zasięg działania Do 40 metrów
Zarządzanie EdiLife: darmowa aplikacja dla smartfonów, dstępna na iPhone, iPad & Android
Cechy • Łączy się za pośrednictwem istniejącej sieci Wi-Fi z kamerą 5170SC.
  • Wbudowany przełącznik reed współpracuje z przetwornicą częstotliwości 2.4G RF, aby wysyłać ostrzeżenia natychmiast po oddzieleniu czujnika drzwi / okien
  • Cienka konstrukcja. Idealny do drzwi, okien, sejfów lub ważnych szuflad.
  • Łatwe parowanie z IC-5170SC i montarz do miejsc, które chcesz zdalnie monitorować.
  • Dioda sygnalizująca status parowania i wskaźnik niskiego poziomu baterii. Powiadomeinie Push, gdy bateria czujnika jest na niskim poziomie.
  • Do 24 czujników można używać z bezprzewodowym kluczem IC-5170SC. Każdy czujnik typu maks. 8 sztuk.
Warunki pracy 0–40°C
 PRODUKTY POWIĄZANE.
    


 

*Osiągana wydajność, prędkość, pokrycie sieci zależą od czynników zewnętrznych i mogą ulegać zmianie.
*Rzeczywista rozdzielczość i liczba klatek kamer sieciowych zależy od szybkości połączenia.
*Specyfikacje i konstrukcja produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.