Karta sieciowa PCI Fast Ethernet

EN-9130TXL

  • Obsługa Plug & Play, 10/100Mbps Auto-Negotiation
  • Obsługa interfejsu PCI 32 bitowy (PCI /2.1)
  • Obsługa Edimax WebDesk
  • Obsługa ACPI / Wake On LAN
  • Zgodność z DMI (Desktop Management Interface)


Karty PCI Fast Ethernet Edimax 10/100Mbps są podstawowymi elementami konstrukcyjnymi o wysokiej jakości działania w dziedzinie zarządzania siecią Fast Ethernet. Stanowią najlepsze rozwiązanie w zakresie budowania solidnej sieci oraz minimalizowania kosztów właściciela.

Wszystkie karty są testowane i zatwierdzane przez Microsoft, aby zagwarantować kompatybilność ze wszystkimi wiodącymi systemami sieciowymi. Następnie są testowane w środowisku Vista i uzyskują gwarancję w okresie użytkowania, aby zabezpieczyć waszą inwestycję. Ostatecznie, co jest najistotniejsze, wszystkie Państwa komputery wyposażone w kartę Edimax Fast Ethernet, uzyskują zdolność zarządzania za pośrednictwem standardowej przeglądarki internetowej z odpowiednimi ustawieniami waszej sieci.

“WebDESK Manager” dołączony do kart Edimax Fast Ethernet, to system zarządzania oparty na przeglądarce, który umożliwia administratorom sieci monitorowanie i zarządzanie wszystkimi lokalnymi i zdalnymi komputerami firmowymi z komputera znajdującego się w domu lub biurze. Możecie zbierać ważne informacje na temat zarządzanych komputerów poprzez proste kliknięcie na “WebDESK Manager”, który współpracuje z popularnymi przeglądarkami internetowymi, jak Microsoft IE i Firefox. Nie ma żadnych skomplikowanych pod względem obsługi interfejsów, wszystko prezentowane jest w standardowym formacie przeglądarki internetowej.

Wszystkie karty Edimax Fast Ethernet obsługują ACPI (Advanced Configuration Power Interface) i Wake-on LAN, co zezwala na zdalne sterowanie zasilaniem komputera. Możliwość zarządzania, kompatybilność, Plug & Play, oraz 32-bitowa architektura magistrali, sprawia, że karty Edimax Fast Ethernet wprowadzają rzeczywista wartość do waszej sieci.

 


 

Kluczowe Właściwości

10/100Mbps Auto-Negotiation – Obsługuje technologię Nway Auto-Negotiation, wprowadzając prostotę i oszczędność w zakresie instalacji I modernizacji waszej sieci w przyszłości. Obsługuje tryb Full-Duplex dla maksymalnej szerokości pasma do 200Mb/s w połączonej sieci.

Zarządzanie oparte na przeglądarce – nadając waszemu komputerowi zdolność do zdalnego i lokalnego zarządzania za sprawą Managera Edimax WebDESK. Gromadzenie wszystkich ważnych informacji, z możliwością szybkiego wglądu na ekran komputera – klienta poprzez wykorzystanie przeglądarki internetowej. Zarządzanie siecią nigdy nie było łatwiejsze.

ACPI / Wake On LAN – Gdy karta otrzymuje ramkę typu wake-up /informacja aktywująca/ lub pakiet aktywujący ze stacji zarządzania siecią, zaczyna współpracować z systemowym interfejsem ACPI, by wznowić zasilanie komputera i uruchomić funkcje zdalnego zarządzania przez administratora.Prędkość 10/100Mb/s
Magistrala PCI Rev.2.2 / 33MHz
Standardy IEEE 802.3/802.3u/802.3x
Port 1 port UTP
OS DOS, Win3.1/9X/Me/NT/XP/2000, NetWare3.x~5.x, Linux, Unix
Packet Driver Tak
Zarządzanie WebDESK
Full/Half Duplex Tak
Auto-negotiation Tak
Plug & Play Tak
Boot ROM Socket Tylko Socket
ACPI / Wake on LAN Tak (tylko PCI 2.2)
Certyfikaty FCC Class B, CE Mark, C-Tick

Schemat połączenia

*Osiągana wydajność, prędkość, pokrycie sieci zależą od czynników zewnętrznych i mogą ulegać zmianie.
*Rzeczywista rozdzielczość i liczba klatek kamer sieciowych zależy od szybkości połączenia.
*Specyfikacje i konstrukcja produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.