AirBox : Inteligentny Analizator Jakości Powietrza z czujnikiem cząstek pyłu PM2.5, temperatury i wilgotności

AI-1001W V2

  • Chmura: Połączenie z pewną, zaawansowaną siecią internetową w chmurze, dostepną 24/7, dzięki czemu możesz sprawdzać dane w dowolnym miejscu i czasie.
  • Powiadomienia Push: Otrzymuj ostrzeżenia, gdy poziomy pyłu PM2.5, temperatury i wilgotności staną się niebezpieczne dla zdrowia.
  • Dokładność: Lokalne dane w czasie rzeczywistym w Twojej lokalizacji zamiast średnich regionalnych.
  • Analiza: Pobierz dane z różnych miejsc, aby zrozumieć trendy, zidentyfikować gorące punkty zanieczyszczeń lub obserwować poprawę warunków w czasie.
Aplikacja EdiGreen

   


Czy wiesz czym oddychasz? Jakość powietrza na świecie ciągle się pogarsza. Masowa produkcja, przemysł ciężki, spalanie paliw kopalnych i stosowanie chemikaliów rolniczych przyczyniają się do wzrostu poziomu szkodliwych cząstek PM2.5 w powietrzu. Ostatnie szacunki WHO podały, że roczna liczba ofiar śmiertelnych z powodu zanieczyszczenia powietrza wynosi około 7 milionów osób. I liczba ta ma rosnąć. Zalecamy średnie roczne poziomy PM2.5 wynoszące około 10 μg/m3, ale kraje rozwijające się często przekraczają 30-40 μg/m3, a wzrost o zaledwie 5 μg/m3 może zwiększyć ryzyko wystąpienia choroby sercowo-naczyniowej o 55%. Zdaniem WHO, zanieczyszczenie powietrza jest największym zagrożeniem dla środowiska naturalnego na świecie.

 

 

Edimax AirBox to zupełnie nowy i ekskluzywny system wykrywania jakości powietrza, który pomaga chronić Cię przed coraz bardziej niebezpiecznym poziomem zanieczyszczenia. Wyposażone w czujniki PM2.5, temperatury i wilgotności wraz z bezpłatną aplikacją mobilną i analizą danych w chmurze, detektor jakości powietrza monitoruje szkodliwe poziomy cząstek PM2.5 w powietrzu i dostarczają danych z terenu najbliżej okolicy lub miasta w czasie rzeczywistym. Zachowaj ostrożność, gdy poziomy są niebezpieczne, wiedzieć, kiedy nosić maseczki na twarz lub uniknąć aktywności na świeżym powietrzu i zadbaj o bezpieczeństwo dla siebie i swojej rodziny.

 


 

Detekcja jakości powietrza dzięki raportom w czasie rzeczywistym
Dokładny automatyczny monitoring w czasie rzeczywistym poziomów PM2.5, temperatury i wilgotności, intuicyjne wyświetlacze i raporty jakości powietrza w czasie rzeczywistym dostarczane przez bezpłatną aplikację towarzyszącej EdiGreen.

 

 


 

Zdalny dostęp 24/7 oraz powiadomienia Push
Sprawdź dane w każdej chwili i wszędzie i otrzymaj ostrzeżenia, gdy poziomy PM2.5, temperatury i wilgotności są niebezpieczne. Połączona z zaawansowaną, niezawodną i sprawdzoną siecią internetową w chmurze Edimax, aplikacja EdiGreen jest podłączona 24/7 współpracuje z AirBox.

 

 


 

Analiza Danych w Chmurze
Dane AirBox są zbierane, przetwarzane i analizowane w zaawansowanym systemie cloud firmy Edimax. Sprawdź historyczne dane w różnych lokalizacjach, aby zrozumieć trendy, zidentyfikować gorące punkty zanieczyszczeń lub obserwować poprawę waunków w czasie, pozyskiwać aktualne dane lokalne z AirBox-ów rozmieszczonych w i wokół Twojego miasta.

 SIEĆ
Sieć bezprzewodowa: IEEE 802.11 b/g/n
Zabezpieczenia Wi-Fi: WPA / WPA2 PSK
Antena: 1x antena wewnętrzna
FUNKCJE
Aplikacja mobilna: EdiGreen
Powiadomiania: Powiadomienia Push
Historia: Tak
Czyjnk pyłu: PM2.5: 0~500+μg/m3, min.0.3μm;
Czujnik wilgotności: 0~100% RH, ±5% RH
Czujnik temperatury: 0~60°C ±1°C
INNE
Zasilanie: Zasilanie za pomocą portu MicroUSB, DC 5V 1A
Temperatura pracy: 0~50°C
Wymiary: 150mm x 110mm x 47 mm
Waga: 210g


System monitorowania jakości powietrza

| Chinese | English | Vietnam | Bahasa Indonesia |

*Osiągana wydajność, prędkość, pokrycie sieci zależą od czynników zewnętrznych i mogą ulegać zmianie.
*Rzeczywista rozdzielczość i liczba klatek kamer sieciowych zależy od szybkości połączenia.
*Specyfikacje i konstrukcja produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.