Dodatkowy dwuzakresowy zewnętrzny punkt dostępowy AC1300 Wave 2 PoE do system Wi-Fi Office 1-2-3

OAP1300 Office +1

Do działania jest wymagany zestaw Office 1-2-3 Wi-Fi System
 • Dwuzakresowa sieć Wi-Fi w standardzie 802.11ac Wave 2 High Speed Dual-Band
 • Lepsza wydajność i obsługa wielu urządzeń jednocześnie dzięki MU-MIMO
 • Łatwa instalacja
 • Zgodność normą IP56, wytrzymała konstrukcja
 • Zaprojektowany do zastosowania w miejscach o dużej liczbie użytkowników
 • Wiele identyfikatorów SSID dla zarządzania bezpieczeństwem
 • Szybki Roaming w standardzie 802.11r/k
 • Duże pokrycie i czułość
 • Bezproblemowa mobilność
 • Wejście / wyjście Power over Ethernet
 • Wbudowany odgromnik
 • Wbudowany serwer RADIUS
 • Centralne zarządzanie
 • Współpracuje z systemem Wi-Fi Office 1-2-3
 • Formowanie wiązki i Airtime Fairness


Potężne rozwiązanie zewnętrzne z szybką siecią bezprzewodową AC1300 dla nowoczesnego biznesu

OAP1300 posiada obudowę odporną na warunki atmosferyczne o stopniu ochrony zgodnym z normą IP56 i zapewnia wysokiej jakości rozwiązanie bezprzewodowe przeznaczone dla małych i średnich firm, które wymagają najwyższej wydajności sieci. Produkt jest wyposażony w najnowszą sieć bezrzewodową w technologii IEEE 802.11ac 2x2, która zapewnia prędkość transmisji bezprzewodowej do 1300 Mb/s. Możliwość montażu na maszcie lub na ścianie za pomocą dołączonych zestawów montażowych i jakość wykonania w skali przemysłowej w połączeniu z przyjazną dla użytkownika obsługą i rozbudowanym zestawem funkcji, stanowią idealne, wydajne rozwiązanie dla wymagających. Doskonały do rozwiązań  typu Wi-Fi działających na duże odległości oraz rozwiązań punkt-punkt takich jak klienci WISP, udostępnianie Internetu, nadzór bezprzewodowy w jednostkach multi-najemców (MTU) i urządzenia wielorodzinne (MDU). Dodatkowo OAP1300 może być zasilany za pomocą PoE jak również zasilać inne urządzenie PoE podłączone do jego wyjścia PoE.
Edimax Pro OAP1300 2 x 2 AC1300 Dual-Band Outdoor PoE Access Point long range solution

KLUCZOWE CECHY
 • 802.11ac Wave 2 High Speed Dual-Band: Równoległa dwuzakresowa sieć WI-Fi  w trybie IEEE 802.11ac o prędkości transmisji bezprzewodowej do 1300 Mb/s.
 • Obsługa wielu urządzeń (MU-MIMO): Wydajna technologia MU-MIMO (Multiple User - Multiple Input Multiple) obsługuje wiele urządzeń jednocześnie.
 • Łatwości instalacji: Montaż na ścianie lub na słupie z łatwym zestawem instalacyjnym.
 • Wytrzymała konstrukcja: zgodna z normą IP56 obudowa odporna na warunki atmosferyczne, OAP może działać normalnie w trudnych warunkach pogodowych.
 • Zaprojektowany do zastosowania w miejscach o dużej liczbie użytkowników: Obsługuje do 200 użytkowników jednocześnie (100 użytkowników na pasmo), idealny do środowisk o dużym natężeniu ruchu i połączeń bezprzewodowego Wi-Fi w aplikacji BYOE (Bring Your Own Everything).
 • Wiele identyfikatorów SSID do zarządzania bezpieczeństwem: obsługuje do 32 identyfikatorów SSID (16 x 2,4 GHz i 16 x 5 GHz), idealnych dla wielu działów, grup użytkowników, klientów lub gości.
 • Szybki roaming: płynnie przemieszcza się pomiędzy punktami dostępowymi bez opóźnień i przerw w działaniu, zapewniając najwyższą wydajność dla aplikacji do przesyłania strumieniowego wideo i głosu.
 • Szerokie pokrycie i duża czułość: regulowana moc wyjściowa RF i wysoka czułość odbiornika dla szerokiego zasięgu na dużych powierzchniach.
 • Bezproblemowa mobilność: 1,5-krotny zasięg w porównaniu z typowymi punktami dostępowymi do pokrycia, aby zapewnić bezproblemową łączność dla urządzeń Wi-Fi w środowiskach korporacyjnych
 • Wejście / wyjście Power over Ethernet: obsługuje IEEE 802.3at PoE i IEEE 802.3af PSE, PoE do zasilania innego urządzenia PoE, takiego jak kamera IP lub zewnętrzny AP.
 • Wbudowany odgromnik: Wbudowany odgromnik wytrzymuje prąd o wartości do 10 kA zapewnia ochronę odgromową urządzeń bezprzewodowych.
 • Wbudowany serwer RADIUS: z zarządzaniem do 256 kont użytkowników.
 • Centralne zarządzanie: Edimax Pro Network Management Suite (NMS) do łatwego i intuicyjnego centralnego zarządzania przez Internet, obsługującego architekturę tablic AP.
 • Współpracuje z systemem Office 1-2-3 Wi-Fi: System Office 1-2-3 to proste, bezpieczne, kompletne i rozszerzalne rozwiązanie sieci Wi-Fi Office 1-2-3. Dzięki uaktualnianiu oprogramowania układowego do pełnej zgodności z systemem Office 1-2-3, integracja obsługuje sieci gości, pracowników i urządzeń, oferując idealne rozwiązanie dla biura z powierzchnią zewnętrzną lub magazynem.
 
  Wysoko wydajny projekt z szybką dwuzakresową siecią bezprzewodową 11ac, 1300 Mb/s
Najnowocześniejsza bezprzewodowa technologia IEEE 802.11ac zapewnia szybkie połączenia Wi-Fi, których wymagają nowoczesne, szybko zmieniające się, nowoczesne środowiska biznesowe. Jednocześnie dwuzakresowy zasięg 2,4 GHz i 5 GHz zapewnia maksymalną elastyczność dla mobilnych aplikacji biznesowych. Prędkość do 400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 866 Mb/s w paśmie 5 GHz może obsłużyć nawet najbardziej intensywne zadania, idealne dla aplikacji audio, wideo i głosowych, oraz jest znacznie szybsze niż tradycyjne 802.11n Wi-Fi. Dodatkowo produkty z serii Edimax Pro są wyposażone w inne wysokiej jakości funkcje konstrukcyjne, takie jak stałe kondensatory, o znacznie dłuższej żywotności niż tradycyjne niestałe alternatywy, generujące mniej ciepła i zapewniające większą stabilność. Trwałe, wytrzymałe i gotowe do pracy w środowisku biznesowym.Szeroki zasięg i wiele identyfikatorów SSID
Dzięki regulowanej mocy wyjściowej RF i wysokiej czułości odbiornika, punkty dostępowe Edimax Pro są wyposażone tak, aby zapewnić szerokie pokrycie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Nadaje się do dużych pomieszczeń na piętrach biurowych, halach produkcyjnych, oddziałach szpitalnych lub salach konferencyjnych, dzięki czemu łączność bezprzewodowa pracowników i systemów będzie działać sprawnie. Zachowaj łączność z każdym zakątkiem swojej firmy i rozróżnij grupy użytkowników, działy lub sieci gości dzięki wykorzystaniu maksymalnie 32 oddzielnymi identyfikatorami SSID i niezależnych zabezpieczeń. Szeroki, silny zasięg Wi-Fi z mocnymi zabezpieczeniem w celu ochrony poufnych informacji firmy i nadzorowania dostępu do sieci wewnętrznych.Rozwiązania typu BYOE lub BYOD i sieci z dużym zagęszczeniem użytkowników
Bring Your Own Everything (BYOE) lub Bring Your Own Device (BYOD) staje się coraz bardziej powszechnym trendem firmy w biurach i środowiskach korporacyjnych na całym świecie. Pracownicy używają własnych smartfonów, tabletów i laptopów z najnowszymi aplikacjami biurowymi podłączonymi do chmury, w codziennej pracy, a tradycyjna sieć 2,4 GHz jest zatłoczony. Większość tych urządzeń obsługuje szybką sieć Wi-Fi 5 GHz więc pukty dostępu muszą ją udsotępniać. W biurach, hotelach, szkołach i innych gęsto zaludnionych środowiskach punkty dostępu muszą w każdej chwili radzić sobie z dużą liczbą użytkowników łączących się z siecią, niezależnie od tego, czy są to klienci, czy pracownicy. Rozwiązania Edimax Pro wykorzystują dwuzakresową łączność Wi-Fi 802.11ac zarówno w pasmie 2,4 GHz jak i 5 GHz, mają również zaimplementowane rozwiązania dzięki którym są w stanie obsłuzyć miejsca z dużą zagęszczeniem klientów bezprzewodowych, dzięki czemu można obsługiwać nawet setkę użytkowników jednocześnie, co jest idealne dla stanowisk pracy BYOE lub BYOD i dużej liczby urządzeń bezprzewodowych.
Stabilne połączenie bezprzewodowe
W typowych warunkach standardowe punkty dostępu najefektywniej działają w obszarze o promieniu 25-30 metrów. Teraz dzięki zaawansowanej technologii CAP1300 może większyć ten obszar o około 150%, co zmniejsza liczbę "martwych punktów". A dzięki szybkiemu roamingowi między punktami dostępu urządzenia bezprzewodowe, takie jak tablety, smartfony czy laptopy, pozostają cały czas połączone w siecią bezprzewodową.Hotele, biura, szkoły i szpitale
Punkty dostępowe Edimax Pro z szybkim siecią 11ac o wysokiej gęstości dla maksymalnie 200 jednoczesnych użytkowników są idealne dla budynków wielorodzinnych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, kampusów, konwencji lub wszędzie tam, gdzie jest duże wykorzystanie sieci, bezpieczeństwo i skuteczność


Wykrywanie obcych AP i izolacja sieci bezprzewodowej
Funkcja wykrywania obcych punktów dostępu może zidentyfikować nieautoryzowane sieci bezprzewodowe, które mogły zostać zainstalowane w sieci celem ataków.
Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej zapewnia izolacja w warstwie drugiej.

 
Edimax Pro OAP1300 2 x 2 AC Wave 2 Dual-Band Outdoor PoE Access Point, wall-mount & Pole-mount easy installation


INTERFEJS SPRZĘTOWY
 
LAN Giga x 2
PoE LAN1: PoE IN
LAN2: PoE OUT
Anteny Typ: 2 x zewnętrzne
Zysk: 3.9dBi (2.4GHz), 4.4dBi (5GHz)
Zasilanie 802.3at (Injector PoE - opcjonalnie)
Wymiary 27.18 x 12.09 x 3.5 cm
Waga 592g
Maksymalny pobór mocy
(przy pełnym obciążeniu)
11W
Montaż Maszt / Ściana
Reset Tak
Diody LED Power, Status, LAN(PD), LAN(PSE) 2.4G, 5G
Warunki pracy Temperatura: -40°C (-40°F) to 60°C (140°F)
Wilgotność: 90% lub mniej
Oszczędzanie energii 802.3az
Alarm dźwiękowy Tak
Obudowa Zewnętrzna zgodna z IP56, odporna na warunki atosferyczne
SIEĆ BEZPRZEWODOWA
Standardy 802.11 a/b/g/n/ac Concurrent Dual-Band
Liczba pasm 2
Czułość odbiornika ≤ -93dBm
Certifikaty CE / FCC
Szybki Roaming Y
Liczba sieci (SSID) 16 (2.4GHz) + 16 (5GHz)
WYDAJNOŚĆ
Maksymalna prędkość transmisji 400 + 866Mbps
Jednoczesna liczba klientów Do 100 na Pasmo
SPECYFIKACJA SIECI BEZPRZEWODOWEJ
Częstotliwości

•Radio Ⅰ: 802.11b/g/n 2.412~2.484(GHz)
•Radio Ⅱ: 802.11a/n/ac 5.18~5.24(GHz), 5.26~5.32(GHz), 5.5~5.7(GHz), 5.745~5.825(GHz)
(w zalezności od lokalnych przepisów)

Kanały

•2.4GHz : US/Canada 1-11; 2.412~2.462GHz
                 Europe 1-13; 2.412~2.472GHz
                 Japan 1-14; 2.412~2.484GHz
•5GHz : W zależnoci od kraju:             
              US/Canada: Band 1: 36, 40, 44, 48; 5.180~5.240(GHz)
                                     Band 2: 52、56、60、64; 5.260~5.320(GHz)
                                     Band 3: 100、104、108、112、116、120、124、128、132、136、140; 5.500~5700(GHz)
                                     Band 4: 149, 153, 157, 161, 165; 5.745~5.825(GHz)
              Europe: Band 3: 100、104、108、112、116、120、124、128、132、136、140; 5.500~5700(GHz)

Moc wyjściowa
•802.11b
  20dBm@1Mbps
  20dBm@2Mbps
  20dBm@5.5Mbps
  20dBm@11Mbps
•802.11g
  20dBm@6Mbps
  20dBm@9Mbps
  20dBm@12Mbps
  19dBm@18Mbps
19Bm@24Mbps
  18dBm@36Mbps
  17dBm@48Mbps
  17dBm@54Mbps
•802.11gn (2.4G)
  20dBm@MCS0/8/16
  20dBm@MCS1/9/17
  20dBm@MCS2/10/18
19dBm@MCS3/11/19
  19dBm@MCS4/12/20
  18dBm@MCS5/13/21
  17dBm@MCS6/14/22
  17dBm@MCS7/15/23
•802.11a
  20dBm@6Mbps
  20dBm@9Mbps
  20dBm@12Mbps
  19dBm@18Mbps
  19dBm@24Mbps
  18dBm@36Mbps
  17dBm@48Mbps
  17dBm@54Mbp
•802.11an(5G)
  20dBm@MCS0/8/16
  20dBm@MCS1/9/17
  19dBm@MCS2/10/18
  19dBm@MCS3/11/19
  18dBm@MCS4/12/20
  17dBm@MCS5/13/21
  16dBm@MCS6/14/22
  15dBm@MCS7/15/23
•802.11ac
  20dBm@MCS0
  20dBm@MCS1
  20dBm@MCS2
  19dBm@MCS3
  19dBm@MCS4
  18dBm@MCS5
  17dBm@MCS6
  17dBm@MCS7
  17dBm@MCS8
  15dBm@MCS9
Czułość odbiornika
•802.11b
  ≤-93dBm@1Mbps
  ≤-85dBm@11Mbps
•802.11g
  ≤-86dBm@6Mbps
  ≤-70dBm@54Mbps
•802.11gn (2.4G)
  ≤-86dBm@MCS0
  ≤-62dBm@MCS8
  ≤-57dBm@MCS9

•802.11a
  ≤-85dBm@6Mbp
  ≤-68dBm@54Mbps
•802.11an(5G)
  ≤-85dBm@MCS0
  ≤-64dBm@MCS7
•802.11ac
  ≤ -85dBm@MCS0
  ≤ -61dBm@MCS8
  ≤ -54dBm@MCS9

ZABEZPIECZENIA
Szyfrowanie WEP / WPA / WPA2
Izolacja sieci Wi-Fi w warstwie 2 Tak
Izolacja punktu dostępu Tak
Uwierzytelnianie 802.1x Tak
Uwierzytelnianie EAP PEAP
Ukrywanie nazwy sieci Tak
Filtracja adresów MAC Tak
Stacja bezprzewodowa Tak
Wykrywanie obcych sieci (w NMS) Tak
OPROGRAMOWANIE
Tryby pracy AP / WDS AP / WDS Bridge / Client
802.1q VLAN Tak (VID = 1-4095)
Spanning Tree RSTP
QoS WMM (802.11e)
Maksymalna liczba połączonych stacji.
Pass-Through IPv6 and VPN (PPTP, L2TP/IPsec)
DSCP (802.1p) Tak
Prędkość Multicast do  54Mbps Tak
ZARZĄDZANIE
Zastosowanie Samodzielny (AP Mode)
Zarządzany przez NMS:
- za pomcą kontrolera APC500
- za pomocą Edimax Pro Master AP.
Konfiguracja HTTP / HTTPS
SNMP v1, v2c, v3
CLI (Telnet, SSH)
Serwer RADIUS Wbudowany
Automatyczny wybór kanału Tak
Prywatne MIB Tak
Zawartość zestawu
Zestaw montażowy Zestaw do montażu na ścianie i maszcie
Anteny 2.4GHz/ 5GHz Omni x 2
Opcjonalnie GP-101IT IEEE802.3at PoE Injector
*Osiągana wydajność, prędkość, pokrycie sieci zależą od czynników zewnętrznych i mogą ulegać zmianie.
*Rzeczywista rozdzielczość i liczba klatek kamer sieciowych zależy od szybkości połączenia.
*Specyfikacje i konstrukcja produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.